Zjistěte, proč jako koncoví zákazníci můžete důvěřovat značce Heiztechnik

Proč Heiztechnik?

Kotle Heiztechnik se vyznačují moderním a inovativním řešením. Mezi jejich nejdůležitější výhody patří automatické regulace spalování, vysoká míra automatizace, velmi nízké emise spalin, úspornost, estetický design a vysoká kvalita zpracování. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu topných ZAŘÍZENÍ. Topné kotle se navzájem liší svou konstrukcí, velikostí, vzhledem a funkčností, díky čemuž je lze optimálně přizpůsobit konkrétním potřebám.

Komfortní používání
a úspory času

Topné kotle jsou individuálně programovatelné, intuitivní a snadno se obsluhují. Jsou konstruovány tak, aby fungovaly po dlouhou dobu bez jakýchkoli zásahů. Díky automatickému zapalování, přísunu paliva a automatickému odstraňování popela stačí je potřeba obsluhy kotle omezena na nezbytné minimum. Díky tomu jsou komfortní při provozu a pro jejich obsluhu stačí výrazně kratší čas.

Ekonomický způsob
vytápění místností

Použití těchto kotlů přináší také velkou finanční úsporu. Vysoký stupeň automatizace procesu topení a druh použitého paliva umožňují vysoce účinné spalování. Kotle jsou vybaveny autoregulací HT-Logic III, která automaticky volí provozní parametry a moduluje výkon hořáku v závislosti na teplotě kotle, což významně snižuje spotřebu paliva. Účinnost kotlů vyplývá také z instalované ekvitermní automatiky, která zvyšuje tepelnou pohodu vytápěných místností a snižuje spotřebu paliva.

Ekologické kotle šetrné
pro lidi a životní prostředí

Vyznačují se nízkými emisemi, které ve všech ohledech splňují přísné předpisy pro snižování znečištění životní prostředí. Generují až o 90 % méně znečištění než kotle, které tyto požadavky nesplňují. Jejich používáním významně přispíváte ke zlepšování kvality životní prostředí a snižování tvorby škodlivého smogu. Kotle splňují požadavky 5. emisní třídy a naregulace EcoDesign, díky čemuž je možné je uplatnit v dotačních programech (v Polsku ČISTÝ VZDUCH a ÚSPORY ENERGIE).

Dynamický postup vývoje naší techniky – časová osa

Již 10 let je společnost Heiztechnik lídr na polském trhu s topnými ZAŘÍZENÍmi, které nabízejí moderní řešení nejvyšší kvality, nejvyšší užitné a estetické standardy a s náskokem splňující přísné předpisy v oblasti životního prostředí v Polsku a celé Evropě.