Kotle na pelety

Kotle na černé uhlí jsou stále častěji nahrazovány modernějšími kotly na pelety z dřevěného odpadu. Tento způsob vytápění a ohřevu vody představuje velký posun v oblasti ochrany životního prostředí.

Kotle na pelety

Naše rozsáhlá nabídka zahrnuje pokročilé kotle na pelety, které zajistí optimální vytápění místností. V naší nabídce najdete kotle na pelety 5. emisní třídy, které se vyznačují elegantními a moderními tvary, inovativními řešeními v oblasti techniky spalování a snížením škodlivých emisí vznikajících při spalování.

Všechny dostupné modely jsou vybaveny hořákem, systémem přísunu paliva se zásobníkem s kapacitou postačující pro několikadenní provoz. Ke kotlům lze připojit další zásobník a zvýšit tak zásobu pelet. Palivo se volí automaticky při automatickém nastavení regulace HT-Logic III po naprogramování funkcí na ovládacím panelu ukazuje čitelný displej průběh spuštěných programů.

Modely kotlů na pelety 5. emisní třídy a EKO DESIGN

Námi vyráběné kotle na pelety se vyznačují velkým rozsahem topného výkonu – mezi dostupnými modely najdete malé kompaktní kotle s tomu odpovídajícím topným výkonem, stejně jako kotle určené pro výrobu tepla v průmyslovém měřítku.

Mezi doporučené modely patří:

  • One – jeden z nejmenších 8kW kotlů na trhu
  • HT DasPell GL 60 – kotel s výkonem 60 kW
  • MAXPell GL 450 – kotel na pelety s výkonem 450 kW

Všechny kotle na pelety v nabídce firmy Heiztechnik mají relevantní emisní certifikáty, schválení a bezpečnostní certifikáty.