Zjistěte, proč jako montážní firma můžete důvěřovat značce Heiztechnik

Proč Heiztechnik?

Volba topného ZAŘÍZENÍ závisí na stavebním projektu a typu použitého vytápění. Naše rozsáhlá nabídka zahrnuje tepelná čerpadla, automatické kotle na pelety a uhlí a kotle na biomasu. Kotle lze individuálně dovybavit dalšími prvky a rozšířit o nové moduly. Díky tomu je lze optimálně přizpůsobit požadavkům dané budovy. Všechna topná ZAŘÍZENÍ jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími právními předpisy.

Přizpůsobené
potřebám budovy

Naše nabídka zahrnuje širokou škálu topných ZAŘÍZENÍ: tepelná čerpadla, kotle na pelety a biomasu i automaty na uhlí. Liší se hlavně typem paliva, velikostí, vzhledem a funkčností. Díky tak široké nabídce je lze přizpůsobit individuálním potřebám uživatele.

Ekologické kotle
splňující 5. emisní třídu a Ecodesign

Kotle Heiztechnik splňují všechny přísné předpisy a požadavky na vysokou účinnost s nízkými emisemi znečišťujících látek. Jedná se o topná ZAŘÍZENÍ, která splňují podmínky 5. emisní třídy a EcoDesignu a vypouštějí o 90 % méně emisí ve srovnání s kotly bez emisní třídy, díky čemuž jsou na seznamech dotačních programů ČISTÝ VZDUCH A ÚSPORY ENERGIE.

Kotle se snadnou
instalací a obsluhou

Kotle Heiztechnik jsou moderní ZAŘÍZENÍ s intuitivním a jednoduchým ovládáním. Použitý hydraulický modul umožňuje snadnou a rychlou montáž. Každý model je navíc vybaven ekvitermní regulaci (podle počasí) HT-Logic III, které zajišťuje jednoduché spuštění a komfortní a levný provoz. Kotle Heiztechnik jsou určeny pro montáž v uzavřeném systému. Regulace kotlů mohou být rozšířený o další moduly, což umožňuje další rozšiřování otopného systému podle potřeb uživatele.

Cesta dynamického rozvoje našich výrobků

Již 10 let je společnost Heiztechnik lídrem na polském trhu s topnou technikou a moderními výrobky nejvyšší kvality, které nabízejí nejvyšší užitné a estetické standardy a s náskokem splňují přísné předpisy v oblasti životního prostředí v Polsku a celé Evropě.