Spoznejte HEIZTECHNIK blíže.

Není to jenom o výrobcích, máme složitejší filosofii.
Čtěte dál
Smyslem našeho snažení, od chvíle zrodu první myšlenky, stejně jako během celého dalšího rozvoje značky HEIZTECHNIK, bylo a stále platí jediné, přinášet pro Vás výrobky, které budou po dlouhá léta splňovat Vaše představy ale také stále přísnější ekologické požadavky.
S potěšením dnes můžeme konstatovat, že čas i energie věnovaná našemu projektu měla svůj význam. Díky našemu přístupu v HEIZTECHNIK, Vám můžeme poskytnout pestrou paletu automatických kotlů na pevná paliva s rozsahem výkonu od 2kW do 7000 kW, tak i úsporná invertorová tepelná čerpadla o výkonu 5 až 20 kW, která jsou určena k vytápění a chlazení místností a k ohřevu teplé vody.
Abychom svou pozici na trhu, a především Vaši důvěru v nás, neustále upevňovali a rozvíjeli, zaměřuje společnost HEIZTECHNIK značnou část pozornosti na vývoj nových technologií. Tyto nové postupy přinášejí uživatelům potřebné úspory paliva, zvyšují komfort obsluhy a v neposlední řadě, díky kvalitě použitých materiálů, zajišťují spolehlivé fungování Vašeho kotle po dlouhá léta.

Jsme výhradním distributorem automatických kotlů na pevná paliva značky a tepelných čerpadel značky HEIZTECHNIK.

Společnost Heiztechnik založili dva mladí polští inženýři v první dekádě 21. století. Firma vznikla díky zaujetí a důslednosti zakladatelů, kteří měli ambice vyrábět nejlepší topnou techniku v Polsku. Dnes představuje společnost Heiztechnik moderní továrnu, která sdružuje lidi usilující o neustálé zlepšování a rozvoj. Majitelé a zaměstnanci mají vůli vyvíjet a vyrábět nejlepší řešení pro vytápění, která jsou určená pro koncové spotřebitele a průmyslové provozy. Výrobky, které splňují přísné ekologické požadavky, mají velmi vysokou účinnost a jsou šetrné k našemu životnímu prostředí.
Nabízíme následující komplexní služby:
  • Konzultace s klientem přímo v místě realizace
  • Prezentace funkčních kotelen přímo v naší firmě
  • Návrh zdroje vytápění
  • Logistika
  • Realizace
  • Zajištění financování celého projektu bankovními institucemi
  • Záruční a pozáruční servis

Někteří o ekologii pouze mluví, my v HEIZTECHNIK se jí řídíme. Dokážeme pomocí efektivních technologických řešení zajistit nejen nízkou spotřebu paliva, ale především si klademe za cíl, zanechávat co nejmenší ekologickou stopu na našem prostředí.