Zjistěte, proč jako projektant se můžete spolehnout na značku Heiztechnik

Proč Heiztechnik?

Topná ZAŘÍZENÍ Heiztechnik jsou komplexní reakcí na požadavky projektantů. Nabízíme pomoc v každé fázi zpracování projektu v podobě obsáhlých projekčních materiálů a technické a obchodní podpory. Naše nabídka topných systémů obsahuje širokou škálu ZAŘÍZENÍ, která lze přizpůsobit individuálním potřebám projektované budovy.

Široká nabídka
topných ZAŘÍZENÍ

Máme komplexní nabídku moderních topných ZAŘÍZENÍ – od tepelných čerpadel až po kotle na pelety, uhlí, dřevní štěpku a slámu. Máme ZAŘÍZENÍ s výkonem 5 až 7000 kW, takže můžeme nabídnout optimální řešení pro každého uživatele.

Nabídka připravena
na míru

Kotle Heiztechnik lze konfigurovat a instalovat podle potřeb investora. Je možné vyvinout individuální automatiku vybraného kotle tak, aby vyhovoval potřebám dané budovy. Kotle a kotelny vybavujeme individuálně řešenými systémy přísunu paliva, odstraňování popela, pneumatického čištění hořáku a výměníku.

Nejvyšší kvalita
a bezpečí

Všechna topná ZAŘÍZENÍ Heiztechnik splňují nejnovější standardy kvality a relevantní právní předpisy. Vyznačují se kvalitním fungování a současně nízkou úrovní emisí znečišťujících látek, díky čemuž byly zařazeny do seznamů ZAŘÍZENÍ pro polské dotační programy: ČISTÝ VZDUCH a ÚSPORY ENERGIE

Cesta dynamického rozvoje našich výrobků

Již 10 let je společnost Heiztechnik lídrem na polském trhu s topnou technikou a moderními výrobky nejvyšší kvality, které nabízejí nejvyšší užitné a estetické standardy a s náskokem splňují přísné předpisy v oblasti životního prostředí v Polsku a celé Evropě.